شرکت سیمرغ پارسیان شریف


در زمینه ارائه سیستم های حضور و غیاب ، کنترل رستوران ، کنترل تردد ، کنترل پارکینگ ، طراحی نرم افزار ، راکت بازرسی بدنی ، گشت و نگهبانی ، ماشین های اداری و … فعالیت می نماید . این شرکت با اتکاء به نیروهای متخصص و حرفه ای و مجرب و با تجربه مدیریتی بیش از یک دهه خود به ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت حداکثری مشتریان به ارتقاء تکنولوژی و سطح کیفی و کمی محصولات برندهای مطرح جهانی و خدمات شرکت پرداخته است .
افتخار می کنیم تاکنون به عنوان شرکت فعال در حوزه اتوماسیون های اداری و سیستم های حضور و غیاب به بیش از ده ها سازمان و ارگان خصوصی و دولتی خدمات ارائه نموده ایم .

اهداف ما

برای قدم برداشتن در مسیر های تازه، نیاز است تا تجربیات مثبت گذشته را همراه خود ببریم و همینطور رویکرد ها را در خود تقویت کنیم .
از همان شروع فعالیت شرکت سیمرغ پارسیان شریف چندین قانون وضع نمودیم و سعی کردیم در سازمان از قوانین پیروی کنیم .

قانون یک ↗

ارتقاء دانش تخصصی و به روز کردن آن

قانون دو ↗

همیشه در هر شرایط حق با مشتری است

قانون سه ↗

اهمیت تحویل به وقت مرسوله

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت سیمرغ پارسیان شریف ، ایجاد زیر ساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین است. از این روی بسیار امیدواریم ، در سال های آینده نیز در کنار شما ،آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل به فصل بنگاریم .