درباره ما

شرکت سیمرغ پارسیان شریف

در زمینه ارائه سیستم های حضور و غیاب ، کنترل رستوران ، کنترل تردد ، کنترل پارکینگ ، طراحی نرم افزار ، ماشین های اداری و … فعالیت می نماید . این شرکت با اتکاء به نیروهای متخصص و حرفه ای و مجرب و با تجربه مدیریتی بیش از یک دهه خود به ارائه خدمات با کیفیت و کسب رضایت حداکثری مشتریان به ارتقاء تکنولوژی و سطح کیفی و کمی محصولات و خدمات شرکت پرداخته است .
افتخار می کنیم تاکنون به عنوان شرکت فعال در حوزه اتوماسیون های اداری و سیستم های حضور و غیاب به بیش از ده ها سازمان و ارگان خصوصی و دولتی خدمات ارائه نموده ایم .

استاندارد طلایی

بهترین مدیریت

برای قدم برداشتن در مسیر های تازه، نیاز است تا تجربیات مثبت گذشته را همراه خود ببریم و همینطور رویکرد ها را در خود تقویت کنیم .

از همان شروع فعالیت شرکت سیمرغ پارسیان شریف چندین قانون وضع نمودیم و سعی کردیم در سازمان از قوانین پیروی کنیم .

 • قانون یک : ارتقاء دانش تخصصی و به روز کردن آن
 • قانون دو : همیشه در هر شرایط حق با مشتری است
 • قانون سه : اهمیت تحویل به وقع طبق زمانبندی

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت سیمرغ پارسیان شریف ، ایجاد زیر ساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین است. از این روی بسیار امیدواریم ، در سال های آینده نیز در کنار شما ،آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل به فصل بنگاریم .

مأموریت ما

ما فناوری های نوین را برای توسعه جامعه دیجیتال کاربردی می کنیم .

آموزش

بهره گیری صحیح و آگاهی کامل از امکانات و ابزار های تعبیه شده در سامانه و دستگاه حضور و غیاب هموراه تاثیرات چشمگیری در پیشگری از انجام امور تکراری و اتلاف زمان پرسنل و مدیران مربوطه و همچنین دستیابی به نتایج بهینه در فرآیند اجرای پروژه خواهد داشت . شرکت سیمرغ پارسیان شریف بر این بار این که با در نظر گرفتن تاثیرات این مهم در جهت سهولت و عملکرد مناسبی در بهره گیری از امکانات را داشته باشند.

خدمات

مشاور تلفنی و حضوری برای مشتریان در راستای نیاز سنجی ایشان و ارائه راهکارهای مناسب برای رفع نیازهای مشتریان با در نظر گرفتن همه شرایط مشتری بهترین خدمات در این بخش می باشد لازم به ذکر است این خدمات بدون در نظر گرفتن حجم خرید مشتری به صورت یکسان برای کلیه مشتریان فراهم می گردد.

پشتیبانی

کسب رضایت استفاده کنندگان و استفاده بهینه از سیستم های ارائه شده از اهداف مهم این شرکت می باشد . در این راستا بخش پشتیبانی شرکت سیمرغ پارسیان شریف با در اختیار داشتن کادر فنی مناسب و به صورت فعال و آماده ارائه خدمات تعریف شده با شعار مشتری مداری می باشد

شروع

یک کار شگفت انگیز

دستگاه های حضور و غیاب شرکت سیمرغ پارسیان شریف  از راهکارهای خلاقانه با فناوری جدید برای ثبت تردد و حضور و غیاب کارکنان است . در حال حاضر یکی از پرچالش ترین موضوعات منابع انسانی ومدیران در سازمان ها ، ثبت تردد و حضور و غیاب کارکنان است که با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب این امکان  فراهم شده تا زمان ورود و خروج کارکنان ثبت شود. با کمک دستگاه های حضور و غیاب ، سازمان ها می توانند بدون نگرانی تردد کارکنان خود را با روش های مختلفی مانند ثبت تردد کارکنان خود را با روش های مختلفی مانند ثبت چهره ، اثر انگشت ، کف دست یا با استفاده از کارت ثبت کنند. چالش حضور و غیاب به یک فرصت تبدیل شده و این امکان را ایجاد می کند تا هم کارکنان و هم مدیران به راحتی اطلاعات ورود ، خروج ، مرخصی ها و ماموریت ها را ثبت کرده و از آن ها مطلع شوند.

 • کارآمد
 • پیشرو
 • مفید
 • کاربردی
 • بهینه سازی شده
 • دارای نمودار به روز

تیم ما

کارکنان سرمایه های اصلی یک سازمان به شمار می روند و موفقیت و شکست کسب وکار، به سخت کوشی و تعهد هر یک از آن ها وابسته است . در این میان ، لزوم هماهنگی افراد با یکدیگر و میزان مشارکت در کارهای گروهی ، یکی از مهم ترین شاخص های عملکرد کارآمد و مؤثر است که نمود آن را می توان در تیم شرکت سیمرغ پارسیان شریف فضای مشارکتی مشاهده نمود.

آمار و ارقام

آمار برتری ما نشان وفاداری مشتریان به شرکت سیمرغ پارسیان شریف است .

۳۵۰۲
همکار مجرب
۳۵۰۲
پروژه ساخته شده
۵۲۲۲
خانه هوشمند
۸۶۶۸
تجهیزات صادر شده
۱۵۵۲
پروژه در حال ساخت
۱۵۵۲
کار مبتکرانه

مراکز رقابت

در سال های اخیر مفهوم رقابت پذیری و توسعه توان رقابتی اقتصاد ملی توانسته است جایگاه واقعی و شایسته خود را در ادبیات اقتصادی بیابیم .

فرآیند تولید نرم افزار

فرآیند تولید نرم افزار به مجموعه از فعالیت های مهندسی نرم افزار اطلاق می شود که با هدف مدیریت چرخه عمر یک محصول نرم افزاری ، طراحی و برنامه ریزی می گردد. فرآیندهای تولید نرم افزار با این هدف به وجود آمده اند که این مجموعه فعالیت ها را در  یک چارچوب مشخص سازمان دهی ، استاندارد و مستند کرده و به تربیت سرعت و کیفیت تولید نرم افزار را بهبود بخشند.

تولید و توسعه

نرم افزار ها معمولا به واسطه اجرای مجموعه ای فعالیت ها انجام می گیرند.

این فعالیت های را می توان به عنوان فرآیندهای لازم برای توسعه و تکمیل نرم افزار در نظر گرفت .

مهم ترین فرآیندهای کلی توسعه نمر افزار شرکت سیمرغ پارسیان شریف عبارتند از:

 • تعین نیاز بر حسب نیازمندی هایی است که ضرروت توسعه نرم افزار را ایجاد کرده است.
 • توسعه نرم افزار این امر شامل توسعه محصول و انجام برنامه نویسی است با توجه به نیاز های تعریف شده ، انجام می پذیرد.
Untitled-13
Untitled-14
Untitled-15
Untitled-16