• قبل از خرید دستگاه‌های سیمرغ پارسیان شریف همواره سوالات متداول به ذهن می‌آیند. اینکه چه دستگاه نیاز هست؟ این هزینه ها تا چه حد موجب صرفه جویی در زمان می‌شوند؟ و سوالاتی مربوط به قیمت و انتخاب دستگاه‌های حضور و غیاب ، اسکنر اثر انگشت، راکت بازرسی بدنی  و … ،یکی از مهمترین سوالات این است که چرا نیاز به خرید چنین دستگاه‌هایی داریم؟ مجموعه‌ای از پر تکرارترین پرسش‌ها در رابطه با محصولات و خدمات سیمرغ پارسیان شریف که به شما کمک خواهد کرد قبل از خرید بهترین انتخاب را داشته باشید در زیر تهیه شده است.

سوالات متداول

اسکنر اثر انگشت چیست؟
به عبارت ساده اسکنر اثر انگشت، یک دستگاه الکترونیکی است که از آن برای اخذ تصویر دیجیتالی از خطوط و الگوهای انگشتان و ارسال آن تصویر به قطعه‌ای دیگر برای تشخیص و شناسایی اثرانگشت استفاده می شود. اسکنر اثرانگشت یکی از فناوری‌های امنیتی بیومتریکی با ساختار ترکیبی از ویژگی‌های سخت‌افزاری (اخذ تصویر از اثر انگشت) و نرم‌افزاری (پردازش تصویر، استخراج قالب، ذخیره و مقایسه قالب ها) است که متناسب با نوع کاربردی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد دارای اندازه و شکل های مختلف و مجهز به انواع مختلف سنسور و فن آوری متفاوت می­باشد.
مدت زمان اخذ اثرانگشت چقدر است؟
در یک سناریوی ایده‌­آل، اسکن انگشت کمتر از یک ثانیه طول می کشد. عواملی مانند نوع اسکنر و کیفیت پوست نوک انگشتان ممکن است نیازمند چندین تلاش برای اخذ اثرانگشت با کیفیت باشد. تعیین حد آستانه کیفیت معمولاً به کاربرد بستگی دارد.
نحوه استفاده از دستگاه حضور و غیاب؟
استفاده از دستگاه حضور و غیاب به عنوان یکی از عوامل کمک دهنده به افزایش بهره وری سازمانی در سال‌های اخیر از رشد چشم گیری برخوردار می‌باشد. در این مطلب راهنمای نصب دستگاه حضور و غیاب را برای شما شرح خواهیم داد. در حین خرید شما، بسته به نوع کاربری خود می‌توانید. یکی از نسخه‌های نرم افزاری ( تحت وب، تحت ویندوز یا موبایل) را خریداری کنید. نصب و راه اندازی دستگاه حضور و غیاب کار مشکلی نیست.و شما به می توانید دستگاه خود را راه اندازی کنید، پس با ما همراه باشید.
قیمت دستگاه حضور و غیاب؟
با توجه به نوسانات اخیر ارز و تلاطم در قیمت ها، یکی از پرسش های رایج امروز تمام کارآفرینان و مدیرانی که در صدد خرید یک دستگاه حضور و غیاب هستند، قیمت آن است. با توجه به اینکه شاهد تکرار این پرسش از مراجعان حضوری، تلفنی و اینترنتی در ماههای اخیر بودیم، بر آن شدیم تا اندک توضیحی درباره قیمت امروز دستگاه حضور و غیاب ارائه کنیم.برای تهیه بسیاری از قطعات و مواد اولیه مورد نیاز ناگزیر از تهیه ارز است (قطعاتی مانند انواع خازن، ترانزیستور، مقاومت و IC گرفته تا طلق روی دستگاه). لذا قیمت تمام شده دستگاهی که امروز تولید می شود. با دستگاهی که دو هفته آینده تولید می شود به احتمالی متفاوت است. لذا اعلام قیمت دقیق هر دستگاه حضور و غیاب، از سوی تولید کننده برای مصرف کنندگان عزیز امری ناشدنی است.
بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره کدام است؟
اگر در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب با این روبرو شدید که بهترین دستگاه حضور و غیاب کدام است. به شما پیشنهاد می کنیم پیش از هر چیزی نیاز مجموعه خود و میزان بودجه در نظر گرفته شده را بررسی کنید. و از همه تر کلیه ویژگی ها و قابلیت های دستگاه مورد نظر را بررسی کنید. در این حالت می توانید بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره را خریداری کنید . همانطور که مشاهده کردید فاکتور های مختلفی می تواند ملاک انتخاب بهترین دستگاه باشد.
بهترین مکان برای نصب کنترل تردد تشخیص چهره کجاست ؟
محل نصب دستگاه، تاثیر بسیاری مستقیمی در عملکرد درست و سریع دستگاه خواهد داشت. استفاده از سیستم کنترل تردد تشخیص چهره برای مراکز درمانی و محیط هایی که استفاده از سایر شیوه‌ها می تواند منجر به انتشار بیماری و ویروس شود. بهترین گزینه می‌باشد. شما می توانید برای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره به قسمت محصولات سیمرغ پارسیان را مشاهده کنید . و دستگاه مورد نیاز خود را خریداری نمائید.
بهترین راکت های بازرسی بدنی ؟
در خصوص راکت ها و انواع آن در مقاله ها توضیح کامل داده شده است و میتوانید به آن قسمت مراجعه کنید . نکته مهمی که در خصوص خرید راکت بازرسی بدنی مهم است. اینکه شما میخواهید چه وسایل را راکت بازرسی شناسایی کنند و براساس آن خرید خود را انجام دهید . در این خصوص می توانید با مشاوران سیمرغ پارسیان شریف تماس حاصل نمایید.
آیا راکت بازرسی بدنی دانش آموزی با بقیه راکت های بازرسی متفاوت است ؟
در خصوص این مورد باید عرض کنم که خیر راکت ها فرقی نمیکنه، در خصوص مدارس و برگزاری امتحانات چون وسایلی که قابل شناسایی هستن مثل موبایل ، هندزفزی و این جور اقلام هستن پس در نتیجه همه راکت های بازرسی بدنی مورد استفاده هستند و شما میتوانید در قسمت دسته بندی ها قسمت راکت های بازرسی بدنی مشاهده نمایید.
دستگاه گشت و و نگهبانی چیست؟
سیستم گشت و نگهبانی جز دستگاه های کنترل بازرسی می‌باشد. هدف ایجاد این سیستم کمک به نظرات و مدیریت بهتر نگهبانان هنگام کشت زنی از مناطق مورد نظر طراحی شده است .