راکت بازرسی بدنی مدارس

راکت بازرسی بدنی یکی از راهکارهای حیاتی برای مسائل امنیتی درمدارس است. می‌توان با کمک راکت بازرسی ، به جلوگیری از ورود یا خروج اشیا غیر مجاز مانند موبایل ، هندزفری ، فلش و … جلوگیری کرد .

مزیت استفاده از این راکت های بازرسی بدنی :

حساسیت بالا در کشف اشیا فلزیی و الکترونیکی
مصرف باطری بسیار کم
چراغ هشدار شارژ باطری

راکت بازرسی بدنی

جهت بازسی بدنی افراد با دقت بالا در مجموعه های نظامی، ورزشگاه ها، فرودگاه ها، سالن های همایش، مراکز امتحانات کنکور ،مدارس و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار می گیرد . این راکت قابلیت تشخیص انواع فلز( آهنی و غیر آهنی ) و مدارهای الکتریکی ، امکان کشف انواع سلاح گرم و سرد. و دیگر اشیا مانند ساعت هوشمند و گوشی تلفن همراه و فلش مموری پنهان شده در سطح پوشش افراد را دارا می باشد. این دستگاه را به یکی از دستگاه های پرطرفدار، کاریردی و کارآمد در حوزه بازرسی تبدیل کرده است . این راکت می توان از خطای انسانی. در بازرسی انسانی جلوگیری کرده و مانع از ورود و خروج اشیا بدون مجوز شود. مجموعه ما تلاش کرده از بهترین برند های(ZKteco , Garrett, Super scanner) مطرح در خصوص راکت بازرسی بدنی برای امنیت مجموعه شما در اختیار قرار دهد .

در زیر انواع راکت های بازرسی بدنی را می توانید مشاهده نمایید. و جهت مشاوره و خرید با شرکت سیمرغ پارسیان شریف تماس حاصل نمایید.