برد هوشمند چیست؟
برد هوشمند چیست؟
۱۲ آبان ۱۳۹۹
تاریخچه شرکت VIRDI
تاریخچه شرکت VIRDI
۱۲ آبان ۱۳۹۹
Show all

شرکت ZKTECO

شرکت ZKTECO، به طور رسمی در سال ۲۰۰۷ ثبت شد، یکی از معتبرترین شرکت ZKTECO جهانی در زمینه سیستم‌های کنترل تردد است. دارای اختراع‌های متعدد و مالکیت انحصاری در برخی محصولات بوده از جمله:

۰ درصد از محصولات دستگاه حضور و غیاب ZKTECO

۳۰درصد محصولات کنترل دسترسی

۱۰ دصد محصولات دیگر مانند سیستم‌های بیومتریک، فلزیاب، گیت کنترل تردد، گشت و نگهبانی و … است.

شرکتZKTECO در۶ سال متوالی به عنوان شرکت مدرن در این حوزه و بهترین از نظر امنیتی برگزیده شده است.

 

تاریخچه شرکت ZKTECO

بنیانگذاران ZKTECO از سال ۱۹۹۸ برنامه ریزی و تلاش خود را برای تحقیق مستقل و توسعه الگوریتم های تایید بیومتریک و تولید SDK شناسایی بومتریک، که به طور گسترده در زمینه‌های امنیت رایانه و حوزه تشخیص هویت استفاده می‌شود، آغاز نمودند.

با افزایش تنوع محصول توسعه مداوم و عرضه نرم افزار‌های کاربردی متعدد در بازار، تیم به تدریج با طراحی سیستم تآیید هویت و سیستم هوشمند امنیتی که براساس تکنیک‌های سنجش بیومتریک عمل می‌کند کار خود را شروع و ساخت آن‌ها در دستور کار خود قرار داد، در ادامه با https://spsharif.com همراه ما باشید.

تاریخچه شرکت ZKTECO

 

محصولات شرکت ZKTECO

تولیدات این شرکت بیش از ۱۵ میلیون دستگاه می‌باشد که به شرح زیر است:

۶۰ درصد از محصولات دستگاه حضور و غیاب ZKTECO

۳۰درصد محصولات کنترل دسترسی

۱۰ دصد محصولات دیگر مانند سیستم‌های بیومتریک، فلزیاب، گیت کنترل تردد، گشت و نگهبانی و … است.

 

 

دستگاه حضور و غیاب Zkteco

یکی از محصولات پراستفاده zkteco، دستگاه حضور و غیاب تولید شده می‌باشد. دستگاه حضور و غیاب ZKTECO یکی از معروف ترین و محبوب ترین انواع دستگاه های حضور و غیاب است؛ کیفیت بالا و تنوع قابل ملاحظه در این دستگاه ها، کار خرید دستگاه حضور و غیاب ZK را ساده تر می کند؛ چرا که برای هر سلیقه و هر نیازی، یک محصول به خصوص و مطمئن را ارائه داده شده است.

دستگاه حضور و غیاب ZK ارائه شده در شرکت سیمرغ پارسیان شریف ، مجهز به تقویم و سخنگوی فارسی می‌باشد، تا با استفاده از تقویم هجری شمسی و اطلاع از تعطیلات رسمی، گزارش گیری دقیق از آن را داشته باشید. این دستگاه با پایین آوردن خطای انسانی، می تواند تمامی جزییات لازم در موردورود و خروج افراد و ساعات حضور آن ها در شرکت را برای کارفرما ها فراهم می‌نمایید.

 

فعالیت شرکت ZKTECO

دستگاه حضور و غیاب

این شرکت دارای مراکز مختلف از جمله :

  • تحقیق و توسعه
  • طراحی و نوآوری در کالیفرنیا، اروپا، کره جنوبی، دالیان، شنزن، هانگزو و غیره است.

کانال‌های فروش و شبکه‌های خدماتی در شهر‌های بزرگ چین و مناطق و کشور‌ها در جهان ZKTECO تلاش می‌کند تا تکنیک‌های تایید بیومتریک حقوق مالکیت معنوی مستقل، از جمله اثر انکشت، تشخیص چهره، انگشت کف دست تشخیص عنبیه با تکنیک‌های اینترنت، اینترنت اشیا، داده‌های بزرگ، محاسبات ابر و هوش مصنوعی ، و ارائه راه حل‌ها و خدمات یکپارچه و کاربردی از جمله امنیت هوشمند، آموزش هوشمند، پزشکی هوشمند، امور مالی هوشمند، دفتر هوشمند، جامعه هوشمند، قوه قضائیه هوشمند، سایت‌های هوشمند ساختمانی ، نقاط توریست هوشمند، هویت شناسایی، سازمان‌های قضایی، دولت‌ها واحد‌های نظامی، سازمان‌های مالی، موسسات، سایت‌های ساخت و ساز، ترافیک و غیره در حال خدمت هست.

از مدل های مطرح شرکت zk teco:

دستگاه حضور و غیاب G3

دستگاه حضور و غیاب PFace202

دستگاه حضور و غیاب UFACE 302

دستگاه کنترل تردد TF1700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *