آیا دستگاه حضور و غیاب ارزان بخریم ؟
قیمت دستگاه حضور و غیاب
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
دستگاه حضور وغیاب تشخیص چهره
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
Show all

راکت بازرسی بدنی کنکور

در این مقاله قست داریم در خصوص راکت بازرسی بدنی کنکور صحبت کنیم . و با انواع بازرسی بدنی و انواع راکت‌های بازرسی بدنی آشنا شویم. در ادامه ما را همراهی نمایید.

یکی از مشکلاتی که برای آزمون کنکور با آن روبه رو هستند. حمل وسایل ممنوعه (ورود کلیه وسایل الکترونیکی به محل آزمون کنکور سراسری در حوزه های مختلف ممنوع است.) توسط داوطلبان به محل آزمون می باشد . علاوه بر آن از آنجا که برداشتن پوشش داوطلبان دختر در مراکز آزمون ممنوع می باشد . این دسته از داوطلبان می تواند با بکارگیری تجهیزات ارتباطی مانند هندزفری و یا گیرنده های صوتی و قرار دادن آن داخل گوش که هم گیرنده و هم فرستنده هستند.

می توانند به راحتی با خارج از محل آزمون ارتباط برقرار کرده و نسبت به تبادل اطلاعات اقدام نمایند. بدون اینکه مراقب متوجه این امر بشود. این مشکل در زمان برگزاری آزمون ها و امتحانات بیشتر نمایانگر خواهد شد .

توجه به اهمیت این موضوع سعی داریم محصولاتی را معرفی کنیم که جز بهترین دستگاه بازرسی کنکور (موبایل یاب کنکور) که توسط شرکت سیمرغ پارسیان شریف عرضه شده است؛ معرفی نماییم.

در راستای اجرای مصوبات شورای آموزش پرورش و به جای بارزسی بدنی و فیزیکی شرکت کنندگان از تجهیزات الکترونیکی موبایل یاب راکت بازرسی بدنی کنکور (راکت بازرسی بدنی ) از راه دور استفاده شود.

با هدف حفظ سلامتی شرکت کنندگان در این آزمون و رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونای کشور، و برای بازرسی بدنی از تجهیزات کنترل بازرسی(دستگاه موبایل یاب در کنکور) استفاده می شود .

همچنین با توجه به ممنوعیت در بازرسی بدنی داوطلبان وقت گیر بودن این امر، افراد مختلف می توانند. به راحتی نسبت به حمل وسایل ممنوعه به داخل آزمون اقدام نمایند .

راکت بازرسی بدنی فلزیاب کنکور

راکت بازرسی بدنی کنکور

 تجهیزات الکترونیکی(راکت بازرسی بدنی ) مخصوص در جهت یافتن وسایل ممنوعه در بازرسی بدنی کنکور استفاده گردد. یکی از این تجهیزات راکت بازرسی بدنی (راکت موبایل یاب در کنکور)می باشد . این دستگاه با رعایت اصول پزشکی و امنیت قادر است. وسایل استفاده شده فلزی توسط اشخاص را تشخیص داده ، و با آلارم یا ویبره، مخصوص اعلام می نماید. وسایلی که از قبیل موبایل، هندزفری، اشیا فلزی ، تبلت و هر چیزی که در آن فلز و قطعات الکترونیکی بکار برده شده باشد.

راکت بازرسی بدنی کنکور

جهت بازرسی بدنی افراد با دقت بالا در مجموعه های نظامی، ورزشگاه ها، فرودگاه ها، سالن های همایش، مراکز امتحانات کنکور ،مدارس و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار می گیرد . این راکت قابلیت تشخیص انواع فلز( آهنی و غیر آهنی ) و مدارهای الکتریکی ، امکان کشف انواع سلاح گرم و سرد. و دیگر اشیا مانند ساعت هوشمند و گوشی تلفن همراه و فلش مموری پنهان شده در سطح پوشش افراد را دارا می باشد.

این دستگاه را به یکی از دستگاه های پرطرفدار، کاربردی و کارآمد در حوزه بازرسی تبدیل کرده است . این راکت می توان از خطای انسانی، در بازرسی انسانی جلوگیری کرده و مانع از ورود و خروج اشیا بدون مجوز شود. مجموعه ما تلاش کرده از بهترین برند های(zkteco ,Garrett, Super scanner) مطرح در خصوص راکت بازرسی برای امنیت مجموعه شما در اختیار قرار دهد .

راکت بازرسی بدنی کنکور

بازرسی در کنکور از اهمیت بسیاری بالای بر خوردار می‌باشد، که بیشتر مواقع به صورت سنتی ،بازرسی بدنی را با نیروی انسانی انجام می‌پذیرد. که با وجود بیماری کرونا وصحولت در سرعت و دقت بیشتر و با پیشرفت تکنولوژی استفاده از دستگاه راکت بازرسی بدنی این امر صورت می‌گردد.

پیشنهاد شرکت سیمرغ پارسیان شریف در خصوص مطالب فوق به شرح زیر می باشد.

۱راکت بازرسی بدنی چگونه کار ‌می ‌کند؟
در خصوص این موضوع گروه سیمرغ پارسیان مقاله جامع ای را ارائه داده است . که می‌توانید آن را مشاهده نمایید. یا می توانید ویدیو آن را در آپارات مجموعه تماشا کنید .
۱آیا امکان این که دستگاه گوشی خاموش را هم شناسایی کند وجود دارد؟
باید به این موضوع کاملا اشاره کرد که راکت های بازرسی که ما در مجموعه ارائه می دهیم ، همه قطعات الکترونیکی را شناسایی می‌کند. پس گوشی خاموش را شناسایی می‌کند.

در خصوص راهنمایی خرید راکت بازرسی بدنی کنکور و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

6 Comments

 1. Saeid گفت:

  راکت های شما همراه باطری و شارژ هست؟؟؟

 2. Saeid گفت:

  نحوه کار کردن با راکت ها چه جوری هست؟

 3. آزاده احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای ورود بهجلسه پیرسینگ هم مشکل داره؟
  و اینکه راکت،سیم کارت رو هم شناسایی میکنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *