راکت بازرسی بدنی کنکور

قیمت دستگاه حضور و غیاب
قیمت دستگاه حضور و غیاب
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
Show all

راکت بازرسی بدنی کنکور

راکت بازرسی بدنی کنکور

راکت بازرسی بدنی کنکور

یکی از مشکلاتی که برای آزمون کنکور با آن روبه رو هستند. حمل وسایل ممنوعه (ورود کلیه وسایل الکترونیکی به محل آزمون کنکور سراسری در حوزه های مختلف ممنوع است.) توسط داوطلبان به محل آزمون می باشد . علاوه بر آن از آنجا که برداشتن پوشش داوطلبان دختر در مراکز آزمون ممنوع می باشد . این دسته از داوطلبان می تواند با بکارگیری تجهیزات ارتباطی مانند هندزفری و یا گیرنده های صوتی و قرار دادن آن داخل گوش که هم گیرنده و هم فرستنده هستند. می توانند به راحتی با خارج از محل آزمون ارتباط برقرار کرده و نسبت به تبادل اطلاعات اقدام نمایند. بدون اینکه مراقب متوجه این امر شوند. این مشکل در زمان برگزاری آزمون ها و امتحانات بیشتر نمایانگر خواهد شد .

توجه به اهمیت این موضوع سعی داریم محصولاتی را معرفی کنیم که جز بهترین دستگاه بازرسی کنکور (موبایل یاب کنکور) که توسط شرکت سیمرغ پارسیان شریف عرضه شده است؛ معرفی نماییم.

در راستای اجرای مصوبات شورای آموزش پرورش و به جای بارزسی بدنی و فیزیکی شرکت کنندگان از تجهیزات الکترونیکی موبایل یاب یا دستگاه فلزیاب کنکور (راکت بازرسی بدنی ) از راه دور استفاده شود.

با هدف حفظ سلامتی شرکت کنندگان در این آزمون و رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونای کشور، و برای بازرسی بدنی از تجهیزات کنترل بازرسی(دستگاه موبایل یاب در کنکور) استفاده می شود .

همچنین با توجه به ممنوعیت در بازرسی بدنی داوطلبان وقت گیر بودن این امر، افراد مختلف می توانند. به راحتی نسبت به حمل وسایل ممنوعه به داخل آزمون اقدام نمایند .

راکت بازرسی بدنی فلزیاب کنکور

در این راستا پیشنهاد می شود، از تجهیزات الکترونیکی(راکت بازرسی بدنی کنکور) مخصوص در جهت یافتن وسایل ممنوعه در بازرسی بدنی کنکور استفاده گردد. یکی از این تجهیزات راکت بازرسی بدنی (راکت موبایل یاب در کنکور)می باشد . این دستگاه با رعایت اصول پزشکی و امنیت قادر است. وسایل استفاده شده فلزی توسط اشخاص را تشخیص داده ، و با آلارم یا ویبره، مخصوص اعلام می نماید. وسایلی که از قبیل موبایل، هندزفری، اشیا فلزی ، تبلت و هر چیزی که در آن فلز و قطعات الکترونیکی بکار برده شده باشد.

راکت بازرسی بدنی

جهت بازرسی بدنی افراد با دقت بالا در مجموعه های نظامی، ورزشگاه ها، فرودگاه ها، سالن های همایش، مراکز امتحانات کنکور ،مدارس و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار می گیرد . این راکت قابلیت تشخیص انواع فلز( آهنی و غیر آهنی ) و مدارهای الکتریکی ، امکان کشف انواع سلاح گرم و سرد. و دیگر اشیا مانند ساعت هوشمند و گوشی تلفن همراه و فلش مموری پنهان شده در سطح پوشش افراد را دارا می باشد. این دستگاه را به یکی از دستگاه های پرطرفدار، کاربردی و کارآمد در حوزه بازرسی تبدیل کرده است . این راکت می توان از خطای انسانی، در بازرسی انسانی جلوگیری کرده و مانع از ورود و خروج اشیا بدون مجوز شود. مجموعه ما تلاش کرده از بهترین برند های(zkteco ,Garrett, Super scanner) مطرح در خصوص راکت بازرسی برای امنیت مجموعه شما در اختیار قرار دهد .

سوال های که در مورد استفاده از این دستگاه موقع بازرسی بدنی به ذهن ‌می‌رسد. در زیر به چند تا از مهمترین ها می‌پردازیم:

 1. راکت بازرسی بدنی چگونه کار ‌می ‌کند؟ در خصوص این موضوع گروه سیمرغ پارسیان مقاله جامع ای را ارائه داده است . که می‌توانید آن را مشاهده نمایید. یا می توانید ویدیو آن را در آپارات مجموعه تماشا کنید .
 2. آیا امکان این که دستگاه گوشی خاموش را هم شناسایی کند وجود دارد؟ باید به این موضوع کاملا اشاره کرد که راکت های بازرسی که ما در مجموعه ارائه می دهیم ، همه قطعات الکترونیکی را شناسایی می‌کند. پس گوشی خاموش را شناسایی می‌کند.

پیشنهاد شرکت سیمرغ پارسیان شریف در خصوص مطالب فوق به شرح زیر می باشد .

در خصوص راهنمایی خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

6 Comments

 1. Saeid گفت:

  راکت های شما همراه باطری و شارژ هست؟؟؟

 2. Saeid گفت:

  نحوه کار کردن با راکت ها چه جوری هست؟

 3. آزاده احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای ورود بهجلسه پیرسینگ هم مشکل داره؟
  و اینکه راکت،سیم کارت رو هم شناسایی میکنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *