راکت بازرسی بدنی کنکور

یکی از مشکلاتی که برای آزمون کنکور با آن روبه رو هستند. حمل وسایل ممنوعه (ورود کلیه وسایل الکترونیکی به محل آزمون کنکور سراسری در حوزه های مختلف ممنوع است.) توسط داوطلبان به محل آزمون می باشد . علاوه بر آن از آنجا که برداشتن پوشش داوطلبان دختر در مراکز آزمون ممنوع می باشد . این دسته از داوطلبان می تواند با بکارگیری تجهیزات ارتباطی مانند هندزفری و یا گیرنده های صوتی و قرار دادن آن داخل گوش که هم گیرنده و هم فرستنده هستند. می توانند به راحتی با خارج از محل آزمون ارتباط برقرار کرده و نسبت به تبادل اطلاعات اقدام نمایند. بدون اینکه نظم و یا مراقب متوجه این امر شوند. این مشکل در زمان برگزاری آزمون ها و امتحانات بیشتر نمایانگر خواهد شد.

در راستای اجرای مصوبات شورای آموزش پرورش و به جای بارزسی بدنی و فیزیکی شرکت کنندگان از تجهیزات الکترونیکی موبایل یاب(راکت بازرسی بدنی ) از راه دور استفاده شود.

با هدف حفظ سلامتی شرکت کنندگان در این آزمون و رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونای کشور، و برای بازرسی بدنی از تجهیزات کنترل بازرسی  استفاده می شود .

همچنین با توجه به ممنوعیت در بازرسی بدنی داوطلبان وقت گیر بودن این امر، افراد مختلف می توانند به راحتی نسبت به حمل وسایل ممنوعه به داخل آزمون اقدام نمایند .

راکت بازرسی بدنی فلزیاب کنکور

در این راستا پیشنهاد می شود، از تجهیزات الکترونیکی مخصوص در جهت یافتن وسایل ممنوعه بدون بازرسی بدنی استفاده می‌شود. یکی از این تجهیزات  بازرسی بدنی می باشد . این دستگاه با رعایت اصول پزشکی و امنیت قادر است. وسایل استفاده شده فلزی توسط اشخاص را تشخیص داده ، و با آلارم یا ویبره، مخصوص اعلام می نماید. وسایلی که از قبیل موبایل، هندزفری، اشیا فلزی ، تبلت و هر چیزی که در آن فلز و قطعات الکترونیکی بکار برده شده باشد.

 

پیشنهاد شرکت سیمرغ پارسیان شریف در خصوص مطالب فوق به شرح زیر می باشد .

در خصوص راهنمایی خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.