راکت بازرسی بدنی کنکور
راکت بازرسی بدنی کنکور
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
برند دستگاه حضور وغیاب
برند های دستگاه حضور و غیاب
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
Show all

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، یکی از انواع سیستم های ثبت تردد با قابلیت احراز هویت از طریق اسکن چهره می با شد. در این دستگاه ها با استفاده از ویژگی های بیومتریک چهره، هویت افراد احراز شد و ساعات ورود و خروج ، میزان کسر کار، اضافه کار، ماموریت و غیبت پرسنل را ثبت می شود.

جدید ترین دستگاه های کنترل تردد تشخیص چهره، مجهز به دوربین مادون قرمز می باشد. که با بهرمندی از قابلیت های هوش مصنوعی و الگوریتم های تشخیص چهره، امکان ثبت تردد پرسنل در کمترین زمان ممکن با درصد امنیت بالا و کمترین میزان تقلب و خطا را دارند. هر چند انواع دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره قیمت بیشتری نسبت به نمونه های اثر انگشتی دارد. اما درصد خطا و اشتباه در این مدل از دستگاه ها بسیار می باشد.


دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره باید به آن توجه کرد؟

یکی از مهم ترین مواردی که پیش از خرید دستگاه تشخیص چهره باید به آن توجه داشته باشید. محل نصب دستگاه می باشد. (که در مقاله جداگانه به آن پرداخته شده است.)بررسی ویژگی های سخت افزاری دستگاه نیز در انتخاب شما تاثیر مستقیمی خواهد داشت، به عنوان مثال دوربین برخی از دستگاه های حضور و غیاب به گونه ای می باشد که در تغییرات نوری شدید هم امکان تشخیص چهره را داشته و حتی قابل استفاده در محیط های باز می باشد. هر چند اکثر دستگاه های تشخیص چهره دارای دوربین مادون قرمز هستند. و امکان تشخیص چهره در کمترین میزان نور را دارا می باشند.


دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

بهترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره کدام است ؟

اگر در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب با این موضوع روبرو شدید که بهترین دستگاه حضور و غیاب کدام می باشد، به شما پیشنهاد می شود پیش از خرید از هر چیزی نیاز مجموعه خود و میزان بودجه در نظر گرفته شده را بررسی کنید. از همه مهم تر ویژگی ها و قابلیت های دستگاه مورد نظر را بررسی کنید . در این حالت می توانید بهترین دستگاه حضور و غیاب را خریداری کنید. همانطور که مشاهده کردید فاکتورهای مختلفی می توان ملاک انتخاب بهترین دستگاه باشد. و اینکه شما میتوانید برای راهنمایی بیشتر با مشاوران شرکت سیمرغ پارسیان شریف تماس حاصل نمایید .

انواع برند های دستگاه تشخیص چهره

بهترین مکان برای نصب دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

محل نصب دستگاه ، تاثیر بسیار مستقیمی در عملکرد درست و سریع دستگاه خواهد داشت . استفاده از سیستم تشخیص چهره بار مراکز درمانی و محیط های که استفاده از سایر شیوه ها می تواند منجر به انتشار بیماری و ویروس شود بهترین گزینه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *