دستگاه حضور و غیاب ZKteco مدل MB10

در عصر جدید دیگر دستگاه های حضور و غیاب جایگزین دفتر های حضور و غیاب و نیروی انسانی شده که این تکنولوژی سال ها است. که کار را برای کارفرمایان آسان کرده و نظم را در محیط های کاری به ارمغان آورده است.

شرکت ZK چین در سال ۲۰۱۹ یکی از دستگاه های خود به نام MB10  که قابلیت تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و کلمه عبور را دارد به بازار جهانی عرضه کرد.

دستگاه حضور و غیاب MB10، مناسب برای دفاتر اداری محیط های کارگاهی و شرکت ها جهت ثبت تردد کارمندان است. علاوه بر قابلیت تشخیص چهره ، دارای سنسور اثر انگشت جهت ثبت ورود و خروج پرسنل و کارتخوان بدون تماس نیز است. که میتوان برای افراد از هر کدام به دلخواه استفاده کرد. همچنین ، اگر کارگاه یا سازمان شما به دلیل مخدوش شدن اثر انگشت تمایل به استفاده از تشخیص چهره نیز داشته باشد، این دستگاه برای شما بسیار کارآمد و مقرون به صرفه خواهد بود.

اگر برای ثبت حضور غیاب کارکنان خود دنبال دستگاهی هستید که قابلیت مناسبی در تشخیص هویت افراد داشته باشد . و بتوانید از آن در سازمان های کوچک و متوسط استفاده کنید، دستگاه حضور و غیاب ZK MB10  برای شما مناسب خواهد بود.

دستگاه حضور و غیاب MB10 ، یک دستگاه شناسایی مجهز به تکنولوژی اثر انگشت، کارت بدون تماس و رمز می‌باشد. و جزو محصولات میان رده کمپانی ZKTeco چین محسوب می شود. این محصول در بازار ایران بسیار پر کاربرد بوده ، و با توجه به قیمت مناسب و مقرون به صرفه، برای مشتریان و مجموعه هایی با تعداد پرسنل کم، که میخواهند از تمامی امکانات شناسایی استفاده نمایند . یک گزینه خوب محسوب می گردد.

همچنین دستگاه mb10  دارا بودن یک رله خروجی ، قابلیت استفاده به عنوان سیستم کنترل دسترسی و ارتباط یا قفل الکترویکی و دکمه خروجی (Exit Button) را دارد . لازم به ذکر است منوی دستگاه فارسی می باشد.

دستگاه حضور و غیاب ZKteco مدل MB10مشخصات دستگاه حضور و غیاب MB10

نحوه ثبت ترددتشخیص اثر انگشت، تشخیص چهره، کارت خوان
ظرفیت ثبت تردد۵۰۰۰۰
ظرفیت تعداد اثر انگشت۵۰۰
ظرفیت تعداد کارت ۱۰۰۰
ظرفیت تعداد تشخیص چهره ۲۰۰
ارتباطات از طریق پورت USB یا پورت شبکه
نمایشگر ۲.۸ اینچی
پردازشگرMulti-Bio cpu 1.2 GHZ