برند های دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
عملکرد دستگاه حضور و غیاب
عملکرد دستگاه حضور و غیاب
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
Show all

برند های دستگاه حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب

در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب علاوه بر اینکه به ویژگی های دستگاه باید توجه داریم. به بهترین برند های بازار را هم مورد بررسی قرار می دهیم . در این مقاله قرار باهم سه نوع از برند های مطرح در حوزه حضور و غیاب را بررسی و معرفی نماییم.

برند های دستگاه حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب ZKteco

برند ZK یکی از برترین و معروفترین برند مطرح در بازار ایران و جهان است . که فعالیت خود را در سال ۱۹۸۵ در قالب یک طرح تحقیق و توسعه بر روی الگورتیم های اثر انگشت آغاز کرد. این شرکت در سال ۱۹۹۸ موفق به تولید دستگاه های اثر انگشتی به صورت تجاری شده. و در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه اسکن اثر انگشت و تشخیص هویت است .

شرکت Zkteco در سال ۲۰۰۲ در کشور چین راه اندازی شد. و از آن زمان تا کنون بسیاری از انواع دستگاه حضور و غیاب ، اسکن اثر انگشت ، دستگاه تشخیص چهره، دستگاه کنترل تردد و انواع تجهیزات کنترل بازرسی(راکت بازرسی بدنی، گیت های تردد و گشت و نگهبانی ) و دستگاه های ایکس ری پیشرفته اشاره کرد.

دستگاه حضور و غیاب virdi برند های دستگاه حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب Virdi

برند Virdi جز برندهای جدیدترین و برترین برند های دستگاه حضور و غیاب در دنیا است . تجهیزات این شرکت در زمینه برقراری امنیت و استفاده از تکنولوژی بایومتریک در جهان سرآمد هستند. و امروزه بسیاری از شرکت ها از محصولات برند Virdi استفاده می کنند. سابقه این شرکت چندان طولانی نیست و اولین محصول آنها در سال ۲۰۰۰ به بازار عرضه شد.

اگرچه محصول ابتدایی این شرکت با توجه به تشخیص اثر انگشت و تشخیص هویت بر اساس این مکانیزم طراحی شده بود. اما در حال حاضر ویژگی‌های دیگر و رمزگذاری نیز برای آنها در نظر گرفته شده است. دفتر مرکزی این برند در شهر سئول و در کشور کره جنوبی احداث شده است. اما نمایندگی آنها در کشورهایی مانند آفریقای جنوبی، هندوستان و حتی کشور امارات متحده عربی نیز احداث شده است.

دستگاه حضور و غیاب suprima برند های دستگاه حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب Suprema

برند Suprema یک شرکت مشهور در حال رشد است. که در حال حاضر به عنوان یکی از متخصصین شیوه‌های استفاده از اطلاعات بیومتریک برای تشخیص هویت شناخته می‌شود. دارا بودن شبکه فروش جهانی در بیش از ۱۳۳ کشور دنیا و فروش محصولات خود به ۵۰ شرکت امنیتی برتر جهان باعث شده است. که برند Supremaبه عنوان یکی از برترین برندهای دستگاه حضور و غیاب در جهان شناخته شود. این شرکت در زمینه نوآوری و توسعه مداوم محصولات باکیفیت بایومتریک پیشگام است. و محصولات آنها در زمینه سیستم‌های کنترل دسترسی و سیستم‌های حضور و غیاب در بسیاری از حوزه‌ها قابل استفاده هستند. دستگاه‌های Supremaدر برنامه‌های مختلف مانند گذرنامه الکترونیکی، شناسایی جنایی، بازرسی مهاجرت و غیره استفاده می‌شوند.

در خصوص خرید و مشاوره دستگاه های حضور و غیاب با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *