آیا دستگاه حضور و غیاب ارزان بخریم ؟ 

در این مقاله قرار بپردازیم به این سوال پر تکرار که آیا دستگاه حضور و غیاب ارزان بخریم ؟ را مورد بررسی قرار بدهیم . اگر شما قصد خرید دستگاه حضور و غیاب را دارید، این مقاله برای شما مفید هست .

با توجه به نوسانات نرخ ارز در کشورمان، هر روزه شاهد افزایش و کاهش قیمت ها هستیم. در صنعت حضور و غیاب نیز تاثیر چشمگیری داشته است. و شرایط بد اقتصادی و افزایش هزینه ها ، مجموعه ها برای کاهش هزینه های خود، در خصوص اقلام مورد نظر در قیمت دقت بیشتری می‌نمایید. و دنبال ارزان ترین تجهیزات و ماشین های اداری از جمله دستگاه حضور و غیاب برای سازمان خود می باشند.

خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان، موضوعی است. که مورد توجه صاحبان مشاغل است. اما باید توجه داشته باشیم که دستگاهی که انتخاب میکنیم چه کیفیتی و کارایی دارد.

توجه داشته باشیم که یک دستگاه حضور و غیاب، دو بخش دستگاه و نرم افزار می‌شود. بنابراین در قیمت تمام شده علاوه بر قیمت دستگاه ، قیمت نرم افزار حضور و غیاب نیز لحاظ می‌شود.

معمولا شرکت های حضور و غیاب ، به همراه دستگاه یک نرم افزار رایگان هم در اختیار مشتری قرار می دهند .

این نرم افزار رایگان بیشتر برای مجموعه های که تعداد پرسنل کم دارند، مورد استفاده است. اما اگر مجموعه با تعداد پرسنل بالا دیگر این  نوع نرم افزار نیاز شما را برطرف نمی‌کند. و نیاز هست نرم افزار پیشرفته تری خریدار شود. که باید هزینه بیشتری باید پرداخت نمایید.

علاوه بر هزینه دستگاه و نرم افزار ، هزینه احتمالی نصب و راه اندازی دستگاه حضور و غیاب و آموزش سیستم و همچنین هزینه خدمات و پشتیبانی را هم به قیمت تمام شده دستگاه نیز در نظر بگیرید.

پس امکان دارد شما یک دستگاه ارزان قیمت خریداری کنید ، اما قیمت تمام شده را برای شما افزایش یابد.

کیفیت یا قیمت ؟

معمولا دستگاه های ارزان قیمت از برندهای ناشناخته هستند. که استفاده از مواد اولیه بی کیفیت، سنسور اثر انگشت یا دوربین های تشخیص چهره ضعیف استفاده می کنند. که موجب کاهش قیمت تمام شده و ارائه دستگاه حضور و غیاب ارزان به مشتریان می‌شود. و این دستگاه‌ها به دلیل کیفیت پائین و به خصوص قطعات فاقد کیفیت، عملکرد مناسبی ندارند. و احتمال این که بعد از مدت کوتاهی دستگاه نیاز به تعمیر دارند.

رای خرید دستگاه حضورغیاب ارزان ، فریب قیمت‌های پائین برخی از شرکت‌‌های متفرقه و یا فروشگاه‌‌های واسطه اینترنتی را نخورید.

این گروه از فروشندگان، معمولاً محصولات با کیفیتی ارائه نمی‌دهند و از همه مهمتر، فاقد صلاحیت و تخصص لازم جهت ارائه خدمات پشتیبانی به مشتری هستند. با خرید از این فروشندگان، به مرور قیمت تمام شده دستگاه برای شما افزایش خواهد داشت.

شما می‌توانید با بررسی در بین برندهای تولید داخل، دستگاه مناسب و با کیفیت، که عملکرد و کارایی مناسبی داشته و در عین حال از قیمت معقول و متناسب با امکانات خود برخوردار باشد، انتخاب نمائید. این انتخاب قطعاً برای شما ارزان‌تر تمام می‌شود.

با انتخاب یک شرکت معتبر و خرید یک دستگاه با کیفیت و با قیمت معقول، قطعاً‌ به مرور زمان، با سیستم حضور غیاب کمتر دچار مشکل خواهید شد.

دستگاه شما، طول عمر مفید بیشتری خواهد داشت. هزینه‌های جانبی کمتری بابت تعمیرات احتمالی پرداخت خواهید کرد و مدت زمان بیشتری می‌توانید از سیستم خود استفاده کنید.

اگر این موارد را با خرید یک دستگاه حضور غیاب ارزان و بی‌کیفیت مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که خرید دستگاه حضوروغیاب با کیفیت با قیمت معقول، صرفه اقتصادی بیشتری برای شما خواهد داشت.

جهت مشاوره در خصوص خرید دستگاه های حضور و غیاب با شرکت سیمرغ پارسیان شریف تماس حاصل نمایید.